Siam Oriental Plazan näyttöhuoneet on avattu Pratamnak Soi 3:lle.

Siam Oriental Plazan avajaisia juhlittiin hiljattain yhdessä Pattaya suomi-seuran sekä Pattayan suomalaisen koulun kanssa. Siam Oriental Plazan näyttöhuoneet sijaitsevat samalla tontilla jonne itse projekti tulee valmistumaan vuoden 2016 viimeisellä neljänneksellä. Plaza tulee koostumaan kolmenlaisista huoneistotyypeistä; yksiöistä (26-27 neliömetriä), kaksioista (33-40 neliömetriä) sekä kolmioista (56-60 neliömetriä). Kustakin huoneistotyypistä löytyy oma näyttöhuoneensa. Tervetuloa tutustumaan upeisiin näyttöhuoneisiimme ma-pe klo 9-18 välisinä aikoina, tai muina aikoina etukäteen sovitusti.

Siam Oriental Plaza on Siam Oriental Condos:in 10. projekti. Sen rakentaminen alkaa keväällä 2015 ja talo valmistuu vuoden 2016 lopulla. Myös Pattaya suomi-seuran uudet omat toimitilat sijaitsevat Siam Oriental Plazassa.

Siam Oriental Plaza näyttögalleria